ZAKLÁDÁME SI NA OSOBNÍM PŘÍSTUPU KE KAŽDÉMU Z VÁS. 


 

POTŘEBUJEŠ PORADIT?

 

TEL: 702 064 665

od 10:00 do 19:00

 

EMAIL: info@triadee.com 

 

 

 

 

IN TIME

NOVINKY

arr3film JUMP!JUMP! Legendy o dlouhých a odvážných přeskocích ve skalách byly důvodem, proč se američtí režiséři... arr3Povl festivaPóvl   30.9.-2.10.2016Pozvánka na lehce undergroundový festival v Kacanovech. Vloni na... arr314.10.2016 Makak boulderový kolotočMakak boulderový kolotoč   Pozvánka na pátek 14.10.2016 na úvodní závod boulderových závodů do... arr3Margalef? – Siurana? – Margalef! aneb: „Lezení hrou“Kamarádi, rád bych se s Vámi podělil o své zážitky a zkušenosti z prosincového výletu do Katalánska... arr3Nové modely bund a nové jarní vesty Nový model, liší se hlavně prošíváním na straně a jiným střihem v oblasti ramen, který zabraňuje...

Proč Triadee?
Proč Triadee a proč nakoupit právě u nás...? •  Proč název Triadee? - Je to možná zavadějící k čínské mafii :), ale význam byl myšlen pro lezce!Protože pro zdárný postup stěnou vždy potřebujeme tři pevné body. 

 •   Proč péřové oblečení? - Protože kdo ho kdy zkusil již nechtěl používat jinou izolační vrstvu. Teplá, lehká, skladná, přírodní. 

   

 • Proč právě Nepál? - Samozřejmě, že by bylo jednoduché vyrábět v Číně jako všichni, ale Nepál potřebuje ekonomickou pomoc jako nikdy dřív. Už tak jedna z nejchudších zemí světa navíc postihnuta řadou zemětřesení. Potřebuje naši ekonomickou pomoc.  Ráj a vysoká škola každého horolezce!

 • Doprava zdarma - balné zdarma -po celé ČR - ceny do zahraničí se liší individuálně 

 

 • Není to lehké, ale stále se usilovně snažíme rozšiřovat sortiment - v blízké době čekejte i řadu volnočasového a oblečení do skal.

 • Skvělý poměr ceny a kvality, nechcete přeci dávat 5000Kč a více za něco co takovou hodnotu určitě nemá.

 

 • Nadstandartní lhůta pro vrácení zboží - Všechny internetové obchodu mají ze zákona 14ti denní lhůtu, kdy musejí přijmout zboží zpět a vrátit peníze. My tuto lhůtu prodlužujeme na plné 3 týdny. Nemusíte se tak bát, že si v našem e-shopu zakoupíte dárek, který se vám nebude líbit, nestihnete vrátit. Vracení zboží je třeba předem ohlásit. 

 • Vše co vidíte je skladem v případě, že by nebylo individuálně se s Vámi dohodnem

 • Horolezci - horolezcům v žádné laboratoři nevyzkoušíte bundu lépe než přímo v akci 

Děkujeme za projevenou důvěru Martin Drbohlav , Majitel